Jesteś tutaj

Pasaże Tesco tworzą Wspólną Przestrzeń

Pasaże Tesco rozpoczynają cykl wydarzeń Wspólna Przestrzeń, podczas których organizacje pozarządowe mogą zaprezentować się wśród społeczności lokalnych w 9 polskich miastach. Pierwsza edycja programu odbywa się w okresie od listopada 2018 r. do lutego 2019 r.

Do udziału w projekcie Wspólna Przestrzeń zgłosiło się wiele lokalnych organizacji, znanych mieszkańcom poszczególnych miast, które zaprezentują swoją działalność klientom Pasaży Tesco. Kreatywne aktywności fundacji i stowarzyszeń cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem. Podczas eventów, możliwość przedstawienia angażujących działań dla odwiedzających centra handlowe Tesco otrzymają również najemcy Pasaży. Ich zadaniem będzie przedstawić aktywności związane z profilem prowadzonych przez nich usług. 

– Akcje społeczności lokalnych organizowanych przez Pasaże Tesco są odpowiedzią na oczekiwania lokalnych NGO’sów. Bazując na doświadczeniu z programu „Poznaj bliskiego sąsiada”, który prowadziliśmy w poprzednich latach, wiemy jak istotne jest bycie blisko lokalnych społeczności, których częścią jesteśmy. Podczas akcji udostępniamy przestrzeń na aktywności przygotowane przez organizacje, które spotykają się z zainteresowaniem Klientów Pasaży Tesco – mówi Łukasz Kędzior, Marketing Manager Działu Zarządzania Pasażami Handlowymi Tesco Polska

Zakres zgłaszanych organizacji jest bardzo szeroki – od pokazów pierwszej pomocy, przez występy sportowe, warsztaty dla dzieci oraz akcje z najemcami. Dzięki takiej różnorodności każdy znajdzie coś dla siebie. Wydarzenia będą miały miejsce w kluczowych pasażach handlowych należących do Tesco – w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Gdyni, Poznaniu, Zielonej Górze, Rzeszowie, Pile oraz w Szczawnie.

Kategoria: 

Podobne artykuły

11-13 grudnia w 140 sklepach Tesco w całej Polsce odbyła się zbiórka pieniędzy na zakup żywności dla potrzebujących, organizowana przez Polski Czerwony Krzyż. Dzięki hojności klientów, możliwe było zebranie 105 200,04 zł! Najwięcej funduszy przekazali mieszkańcy województwa lubuskiego – 22 691,12 zł, śląskiego – 22 037,51 zł i warmińsko-mazurskiego – 10 427,14 zł. Cała kwota została przekazana na zorganizowanie akcji „Czerwonokrzyska Gwiazdka”.

Ruszyła rekrutacja pracowników do nowego Centrum Dystrybucji Tesco w Komornikach koło Poznania. Na obsadzenie czeka 200 etatów. 

X