Jesteś tutaj

Otworzono nowy supermarket Piotr i Paweł w Krakowie

W piątek, 27 października otworzono sklep Piotr i Paweł w nowo powstałym Centrum Handlowym Serenada w Krakowie przy al. Gen. Bora-Komorowskiego 41. Jego otwarcie jest ostatnim z ośmiu, które zaplanowano na bieżący rok.

Dla pierwszych 1500 klientów Piotr i Paweł przygotował prezent – eko torby. Natomiast w dniu otwarcia na wszystkich czekały promocje i słodki poczęstunek.

Nowy supermarket zaoferował swoim klientom targowisko, na którym mogą znaleźć produkty regionalne.

Piotr i Paweł osiągnął w roku 2016 obrót na poziomie 2.233 mld, nowy rok rozpoczął nowymi projektami: usługą samodzielnego skanowania zakupów w 8 placówkach oraz wdrożonym programem lojalnościowym „Po2jamy Rabaty” we wszystkich sklepach. Sieć Piotr i Paweł posiada obecnie 148 sklepów w całej Polsce, w każdym województwie.

Kategoria: 

Podobne artykuły

21 września Piotr i Paweł wziął udział w projekcie społecznym Bieg po Nowe Życie, promującym działania prozdrowotne, edukację w zakresie transplantacji narządów oraz aktywizację społeczeństwa do świadomego oddawania narządów do przeszczepu i przeszczepu rodzinnego. Znani ludzie - aktorzy, muzycy, artyści sceny kabaretowej, sportowcy, dziennikarze - startowali w sztafetach Nordic Walking razem ze sportowcami po transplantacji.

Zarządca spółek z Grupy Piotr i Paweł, dr Patryk Filipiak – złożył w sądzie zaktualizowane plany restrukturyzacyjne. Uwzględniają one inwestycję dokonaną przez SPAR Group. Dotychczas złożone plany restrukturyzacyjne zostały wdrożone i niemal w całości zrealizowane.

X

Przeczytaj również