Jesteś tutaj

Advertisement

Otworzono nowy supermarket Piotr i Paweł w Krakowie

W piątek, 27 października otworzono sklep Piotr i Paweł w nowo powstałym Centrum Handlowym Serenada w Krakowie przy al. Gen. Bora-Komorowskiego 41. Jego otwarcie jest ostatnim z ośmiu, które zaplanowano na bieżący rok.

Dla pierwszych 1500 klientów Piotr i Paweł przygotował prezent – eko torby. Natomiast w dniu otwarcia na wszystkich czekały promocje i słodki poczęstunek.

Nowy supermarket zaoferował swoim klientom targowisko, na którym mogą znaleźć produkty regionalne.

Piotr i Paweł osiągnął w roku 2016 obrót na poziomie 2.233 mld, nowy rok rozpoczął nowymi projektami: usługą samodzielnego skanowania zakupów w 8 placówkach oraz wdrożonym programem lojalnościowym „Po2jamy Rabaty” we wszystkich sklepach. Sieć Piotr i Paweł posiada obecnie 148 sklepów w całej Polsce, w każdym województwie.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Hugo Kwaśniewski, podopieczny Fundacji Piotr i Paweł "Radość Dzieciom" zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski w tenisie do lat 10. Mistrzostwa odbyły się na kortach Akademii Tenisowej Angeliki Kerber w zwyciężczyni Australian Open 2016.

Spółka GH PL Plus, wspólne przedsięwzięcie Bać Pol, Piotr i Paweł oraz Topaz, nie zwalnia tempa. Na ostatnim posiedzeniu Rady Nadzorczej, w której zasiadają patroni aliansu strategicznego (czyli Leszek Bać, Zbigniew Paczóski oraz Piotr Woś), potwierdzono średniookresowe plany rozwoju oraz zatwierdzono niezbędne do ich realizacji środki. W związku z tym zarząd w osobach prezesa Waldemara Mirocha oraz wiceprezesa Tadeusza Rysiukiewicza, może zdecydowanie przyspieszyć działania operacyjne spółki.

X