Jesteś tutaj

Otwarto najnowocześniejszą Biedronkę w Świętokrzyskiem

Dnia 15 października w Kielcach swoje podwoje otworzyła najnowocześniejsza Biedronka w Świętokrzyskiem. Wśród innowacji klienci znajdą aż trzy kasy samoobsługowe.

Kielecka Biedronka przy ulicy Poleskiej to wyjątkowy obiekt handlowy. Przykuwa uwagę nowoczesną, przeszkoloną elewacją i przestronnością. Całkowita powierzchnia sklepu to ponad 1000 mkw., z czego 760 mkw. zajmuje sala sprzedaży. Przed wejściem na zmotoryzowanych klientów czeka 75 miejsc parkingowych oraz stojaki rowerowe – w nowym, bezpieczniejszym standardzie "U".

Nowa placówka została też wyposażona w ekologiczne rozwiązania: m.in. oświetlenie LED czy przyjazny dla środowiska gaz CO2 w urządzeniach chłodniczych.

Szczególnym ułatwieniem dla kupujących są kasy samoobsługowe – zamontowano ich aż 3. Łącznie w sklepie znajduje się 7 kas.

– Ten sklep to nasza wizytówka w Kielcach. Jest pięknie zaprojektowany, widny i nowoczesny, czyli taki jakiego oczekują nasi klienci. Każdego dnia na klientów czekać tu będą m.in. świeże warzywa i owoce oraz pachnące, ciepłe pieczywo. Serdecznie zapraszamy na zakupy – z okazji otwarcia przygotowaliśmy liczne promocje i atrakcje – mówi Mariola Ściubisz, kierownik operacji i sprzedaży w sieci Biedronka.

Dla pierwszych klientów przygotowano degustację potraw grillowych i pieczywa. Na najmłodszych czekały szaleństwa na dmuchańcach, a wszyscy klienci mogą liczyć na pomoc w rejestracji karty Moja Biedronka.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Sieć Biedronka dołączyła do grona partnerów II Kongresu Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Wydarzenie odbędzie się 30 marca br. W Teatrze Wielkim w Warszawie i zainauguruje obchody 40-lecia ruchu Uniwersytetów Trzeciego Wieku.

Sieć sklepów Biedronka oraz Fundacja Faktu przygotowały specjalną książeczkę z płytą CD. Środki z jej sprzedaży zostaną przeznaczone na pomoc chorym dzieciom w ramach wspólnego projektu społecznego „Codziennie bądźmy razem”. Od 30 lipca, na klientów sieci będą czekać „Wesołe piosenki dla dzieci”

X