Jesteś tutaj

Oferta Hebe na Dzień Matki

Jeden z najważniejszych dni w roku – Dzień Matki – warto celebrować niezależnie od wieku, aby pokazać, jak wiele dla nas znaczą najbliższe nam osoby. Hebe spieszy z podpowiedzią dla poszukujących upominków, które wywołają uśmiech na twarzy każdej Mamy. 

Co może ucieszyć z okazji takiego święta? Na pewno pamięć, czas i ciepłe życzenia, wzbogacone upominkiem w postaci dobrego kosmetyku pielęgnacyjnego, dzięki któremu można zadbać o dobre samopoczucie. W każdej drogerii Hebe można skorzystać z porad wykwalifikowanych konsultantek, które chętnie doradzą zakup idealnego prezentu na tę wyjątkową okazję.

Już od 23 maja sieć zaprasza po produkty wybranych marek, które z okazji Dnia Matki można nabyć w specjalnej ofercie promocyjnej z rabatami sięgającymi 25% lub 40%

Oferta obowiązuje do 26 maja  br.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W czwartek, 24 stycznia br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii sieci Hebe – w pasażu Hop Stop w Siedlcach. Jest to pierwsza drogeria Hebe w tym mieście. Łącznie sieć liczy 201 sklepów.

W ostatnią sobotę, 13 kwietnia br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe – w Galerii Gorlickiej, przy ul. Ogrodowej 6 w Gorlicach. Jest to pierwsza drogeria Hebe w tym mieście i 211. sklep sieci w Polsce.

X