Jesteś tutaj

Oferta Hebe na Dzień Matki

Jeden z najważniejszych dni w roku – Dzień Matki – warto celebrować niezależnie od wieku, aby pokazać, jak wiele dla nas znaczą najbliższe nam osoby. Hebe spieszy z podpowiedzią dla poszukujących upominków, które wywołają uśmiech na twarzy każdej Mamy. 

Co może ucieszyć z okazji takiego święta? Na pewno pamięć, czas i ciepłe życzenia, wzbogacone upominkiem w postaci dobrego kosmetyku pielęgnacyjnego, dzięki któremu można zadbać o dobre samopoczucie. W każdej drogerii Hebe można skorzystać z porad wykwalifikowanych konsultantek, które chętnie doradzą zakup idealnego prezentu na tę wyjątkową okazję.

Już od 23 maja sieć zaprasza po produkty wybranych marek, które z okazji Dnia Matki można nabyć w specjalnej ofercie promocyjnej z rabatami sięgającymi 25% lub 40%

Oferta obowiązuje do 26 maja  br.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Sieć drogerii Hebe otworzyła swój pierwszy obiekt w Trzciance. Z  tej okazji przygotowano dla klientów atrakcyjne promocje oraz bony dla nowych posiadaczy karty lojalnościowej. 

Dzisiaj ruszyła promocja na wszystkie produkty do pielęgnacji włosów dostępne w sieci drogerii Hebe. Promocja potrwa do 11 lipca. W czasie jej trwania wszystkie produkty będzie można kupić z rabatem do 40%.

X

Przeczytaj również