Jesteś tutaj

Nowa drogeria Jawa w Sędziszowie

Już 7 czerwca na mapie Sędziszowa pojawi się nowa drogeria Jawa. Placówka znajduje się przy ul. Dworcowej 30B. To już 58. drogeria sieci.

Dnia 7 czerwca punktualnie od godz. 8:00 na mieszkanki Sędziszowa będą czekały Ekspertki Piękna Jawy – personel drogerii, którego zadaniem jest przede wszystkim ułatwić klientce wybór produktów odpowiadających jej potrzebom.

Na półkach znajdzie się szeroki wachlarz produktów w tym najnowsze trendy kosmetyczne – pielęgnację koreańską oraz kosmetyki naturalne. Dodatkowo w Jawie można wybierać spośród szerokiej oferty pielęgnacji białej, produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów, czy kosmetyków kolorowych z szaf makijażowych.

W dniu otwarcia Ekspertki Piękna nie tylko udzielą porad makijażowych, ale zainteresowanym klientkom zostanie wykonany make-up. Wszystkie klientki, które odwiedzą drogerię 7 czerwca otrzymają również prezent – gratisy rozdawane do każdych zakupów. Nie zabraknie też konkursu z nagrodami i innych atrakcji.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Alwernia jest kolejnym miastem, które powitało drogerie Jawa. To już 66 placówka sieci stawiającej przede wszystkim na dostarczanie klientkom szerokiej gamy produktów kosmetycznych po atrakcyjnych cenach. Tych ostatnich nie braknie przy okazji wielkiego otwarcia – specjalne rabaty i dodatkowe promocje będą trwały aż do 22 listopada.

Sieć drogerii JAWA przygotowała dla swoich klientów szereg atrakcji związanych ze świętowaniem przez wybrane placówki jubileuszy obecności na rynku. W najbliższych dniach wyjątkowe okazje przygotowano dla odwiedzających drogerie w Węgorzewie, Koluszkach, Trzemesznie oraz Bydgoszczy.

X