Jesteś tutaj

Netto otworzyło swój siódmy sklep w Łodzi

2 października sieć handlowa Netto otworzyła swój 329 sklep w Polsce, a siódmy w Łodzi. Klientów obsługuje 12-osobowa załoga, rekrutowana na lokalnym rynku pracy. Przy sklepie powstał duży parking, na którym swoje auta zmieści 70 zmotoryzowanych klientów.

Kolejna placówka żółto-czarnych w Łodzi powstała na własnej działce sieci Netto, przy ul. Pomorskiej 65 A, ma standardową powierzchnię handlową 750 m2, tuż przy hali sprzedaży umiejscowione są stoiska trzech poddzierżawców – mięsne (Madej Wróbel), piekarnia (Oskroba) i kiosk z prasą (Eurokiosk).

Wywodząca się z Danii sieć handlowa przygotowała dla nowych klientów wiele atrakcji – przede wszystkim specjalną, bardzo ciekawą ofertę handlową, niedostępną w żadnym z pozostałych sklepów, poza tym 500 pierwszych klientów otrzymało bezpłatnie świeże pieczywo od piekarni Jan, a pierwszych 50 osób, które ubrały się na żółto (wystarczył jeden element garderoby) zostało nagrodzonych upominkami. Można też było wygrać wózek wypełniony po brzegi produktami z Netto – wystarczyło odgadnąć ich wartość (w przybliżeniu), wpisać do specjalnego formularza, wrzucić do urny i czekać na ogłoszenie wyników, które nastąpi w pierwszą niedzielę po otwarciu.

Sklep Netto w Łodzi jest czynny od poniedziałku do soboty w godz. 7-22, a w niedziele w godz. 8-20.

 

Kategoria: 

Podobne artykuły

25 lutego sieć sklepów Netto ruszyła z nową kampanią lojalnościową skierowaną do miłośników gotowania. W zamian za zakupy marka proponuje swoim klientom rabat na garnki i patelnie. Nowa kampania NETTO potrwa do 26 maja br. Za zrobione zakupy klienci sieci otrzymają do 72% rabatu na wybrane akcesoria do gotowania. Każde wydane w Netto 25 zł gwarantuje otrzymanie przy kasie jednej naklejki. Uzbieranie 10 naklejek pozwoli uzyskać rabat.

Nowa oferta sieci Netto skierowana jest do sympatyków kuchni wegańskiej i wegetariańskiej. Produkty dostępne w ofercie „Wege” są rozwinięciem koncepcji „Zdrowy wybór” obecnej w sklepach sieci od pewnego czasu. W ofercie zdrowej żywności na stałe są produkty bezglutenowe, bezcukrowe, przyjazne alergikom oraz eko. 

X