Jesteś tutaj

Kupując Milkę wspierasz Szlachetną Paczką

Milka, kierując się pozytywnymi doświadczeniami we współpracy ze Szlachetną Paczką postanowiła po raz kolejny wesprzeć akcję. Aby Paczka mogła działać przez cały rok, nie tylko w okresie Świąt, Milka przekazała pół miliona złotych na codzienną działalność organizacji i wolontariuszy. Rok temu współpraca ta zaowocowała ogromnym zaangażowaniem Polaków w pomaganie – zjednoczyła w tej szlachetnej idei blisko milion osób, dotarła z pomocą do 19 580 rodzin.

– W ubiegłym roku, działając z ekipą SZLACHETNEJ PACZKI, przekonaliśmy się, że pomaganie ma jeszcze większą moc, gdy jest nas więcej i robi się to wspólnie. Dlatego zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję również i w tej edycji. W tym roku na pomoc czeka blisko 20 000 rodzin. Pomagać można na kilka sposobów - przygotowując paczkę dla wybranej rodziny, kupując cegiełkę bądź podczas zakupów wybierając produkty Milka na Święta – mówi Urszula Czerniawska, Junior Brand Manager Milka, Mondelez Polska.

Jak pomóc SZLACHETNEJ PACZCE

Zachęcamy do pomagania innym i  włączenia się w Szlachetną Paczkę. Swój udział w akcji można zgłosić za pośrednictwem strony www.szlachetnapaczka.pl. Lista potrzebujących rodzin dostępna będzie już 21 listopada. Więcej informacji na temat zaangażowania Milki w tegoroczną edycję akcji można znaleźć na stronie www.fioletowastrona.pl.

 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Z przykrością zawiadamiamy, że 25 października zmarł Maciej Michalak - współzałożyciel i wieloletni prezes Lewiatana Holding oraz Lewiatana Wielkopolska. Zapamiętamy Go, jako człowieka niezwykle przyjaznego, ciepłego i serdecznego.

Kontigo to pilotażowa placówka nowego projektu, z którym rusza portugalska Grupa Eurocash. Sklepy są skierowane do współczesnych kobiet, które w komfortowych warunkach chcą kupować kosmetyki i oczekują obsługi na najwyższym poziomie. – Uważamy, że brakowało na polskim rynku takiego sklepu kosmetycznego, w którym kobieta może kupić produkty tylko dla siebie.

X