Jesteś tutaj

Advertisement

Konkurs PGZ Kupiec rozstrzygnięty

16 marca w sklepie Bisam 1 w Suszcu należącym do AG Łakota, laureat nagrody głównej konkursu „Gra Warta Smarta” odebrał samochód Smart FORFOUR. W zabawie mógł wziąć udział każdy klient sklepów zrzeszonych w PGZ Kupiec. Warunkiem było zrobienie zakupów promocyjnych produktów Nestle za min. 20zł, wysłanie SMS-a pod wskazany numer i dokończenie zdania: „Lubię produkty Nestle ponieważ….” Konkurs został przygotowany przez Nestle Polska przy współudziale Polskiej Grupy Zakupowej Kupiec. Cieszył się on dużym zainteresowaniem klientów, ale największą pomysłowością wykazał się pan Witold. Oprócz samochodu, zwycięzca otrzymał także telefon Samsung GalaxyA3. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

IV Forum Uczestników i Partnerów Handlowych Polskiej Grupy Zakupowej KUPIEC odbędzie się jutro, 14 listopada 2018 r., w Wiśle w Hotelu Gołębiewski****. Forum ma charakter ogólnopolski  i jest okazją do spotkania w jednym miejscu i czasie ponad 300 reprezentantów producentów, dystrybutorów oraz detalistów. 

14 listopada w Sali Kongresowej Hotelu Gołębiewski w Wiśle odbyło się IV Ogólnopolskie Forum Uczestników i Partnerów Handlowych Polskiej Grupy Zakupowej Kupiec.

X