Jesteś tutaj

Advertisement

Kolejny sklep Chaty Polskiej

11 sierpnia br. Chata Polska otwiera kolejny sklep, tym razem nowy obiekt zacznie funkcjonować na os. Przyjaźni w Poznaniu. Sklep ma powierzchnię 770m2 powierzchni sprzedaży.

Z okazji otwarcia przygotowana została oferta promocyjna. W sklepie również będą dostępne produkty z Krainy Smaków Chaty Polskiej oraz produkty BIO. 9 i 10 września br. sklep przygotuje dla swoich klientów Wielki Jarmark Regionalny z polskimi, lokalnymi produktami spożywczymi oraz produktami regionalnymi, które są flagowym asortymentem Chaty Polskiej.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Jutro, 8 listopada o godzinie 9.00 odbędzie się uroczyste otwarcie Chaty Polskiej w Izbicy Kujawskiej. Dzień otwarcia to atrakcje, konkursy, degustacje i liczne promocje. Nie zabraknie lokalnych i regionalnych produktów – warzyw, owoców czy mięsa.

W piątek 16 listopada odbyło się uroczyste otwarcie Chaty Polskiej przy ul. Jodłowej 1 w Kazimierzu Biskupim,  w województwie wielkopolskim. W dzień otwarcia przewidziano atrakcje, konkursy, degustacje i liczne promocje. W nowo otwartej placówce nie zabraknie lokalnych i regionalnych produktów – warzyw, owoców, pieczywa czy mięsa.

X