Jesteś tutaj

Kolejne otwarcia w sieci Gama

Na początku kwietnia pod szyldem sieci Gama otworzono trzy kolejne placówki, dwie z nich znajdują się w województwie mazowieckim, a jedna na Podlasiu. W dniu otwarcia na klientów czekały liczne promocje oraz loterie z nagrodami.

4 kwietnia otworzono Gamę Mini w miejscowości Klichy. Jest to kolejny sklep w barwach Gamy należący do prywatnego właściciela. Zmiana ustawienia regałów sklepowych i urządzeń chłodniczych pokazały, że typowy sklep w małej miejscowości zmienił się na nowoczesny, bogato zatowarowany i przyjazny klientom. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się loteria, w której mógł uczestniczyć klient, który dokonał zakupów w sklepie. Nagrodami były między innymi rower, odkurzacz czy kuchenka mikrofalowa.

Radzanów 3 kwietnia powitał nowy sklep Gama, przed którym od wczesnych godzin rannych gromadzili się klienci. Ciekawa aranżacja sklepu, szeroki asortyment przygotowany i ustawiony zgodnie ze standardami Gamy sieci były tematem rozmów i zadowolenia klientów. Wszystkie zakupy nagradzane były losami, które kryły wiele niespodzianek. Dzieci cieszyły się również z kolorowych baloników Gama.

Sklep w Pułtusku, który przez wiele lat funkcjonował pod nazwą własną został 10 kwietnia zmodernizowany na Gamę. Wprowadzone zostały standardy sieciowe, wizualizacja i ustawienie asortymentu. Tuż po oficjalnym otwarciu tłum klientów oczekujących przed sklepem ustawił się na stoisku mięsno – wędliniarskim. Przed sklepem odbywał się piknik przy muzyce i degustacjach. Nowa Gama oferuje wiele atrakcyjnych promocji, które będą trwały do końca tygodnia.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Pierwszy sklep specjalistyczny sieci Gama o profilu piekarniczo-śniadaniowym został otwarty w Pionkach. Placówka ta położona jest obok piekarni Społem, miejscowego gimnazjum i zakładów pracy. 

W Jaśle otwarto czwarty sklep pod szyldem Gama. Prace związane z dostosowaniem sklepu o powierzchni handlowej 600 m2 do standardów Gama trwały kilka dni. Mimo znaczących zmian w ustawianiu istotnych kategorii jak alkohole, nabiał czy owoce warzywa obiekt przez cały czas był dostępny dla klientów. W dniu otwarcia Spółdzielnia przygotowała szereg degustacji oraz promocji.  Dużym zainteresowaniem cieszyło się nowe stoisko owocowo warzywne, na którym  królowały jabłka za grosze.

X

Przeczytaj również