Jesteś tutaj

Kolejna drogeria Hebe na mapie Warszawy

4 kwietnia br. miało miejsce najnowszej drogerii Hebe – w Centrum Handlowym N-Park przy Al. Marszałka J. Piłsudskiego 2 w Warszawie. Jest to 209. sklep sieci w Polsce.

Z okazji otwarcia nowej drogerii Hebe jej klienci będą mogli skorzystać z aż dwóch ofert specjalnych. Pierwsza z nich – „Wszystkie zapachy od -30% do -60%” – to atrakcyjne rabaty na wody perfumowane i wody toaletowe. W ramach drugiej oferty wszystkie produkty wybranych marek będzie można nabyć z rabatem 30% lub 40%.

Oprócz tego, z okazji otwarcia drogerii, wiele innych produktów dostępnych jest w bardzo atrakcyjnych cenach w ramach akcji „Cenowe Szaleństwo”. Oferta prezentowana jest w ulotkach dostępnych w sklepie i obowiązuje od 4 do 8 kwietnia br. lub do wyczerpania zapasów.

Tylko 4 kwietnia, dokonując zakupów za minimum 70 zł klienci nowo otwartej drogerii otrzymają rabat 10 zł.

Kategoria: 

Podobne artykuły

24 listopada br. miało miejsce oficjalne otwarcie najnowszej drogerii sieci Hebe – trzeciej w Kielcach. Z okazji otwarcia Hebe przygotowało dla swoich klientów atrakcyjne promocje oraz bony dla nowych posiadaczy karty lojalnościowej.

Odwiedzający Galerię Tarnovia mogą korzystać z bogatej oferty kosmetycznej nowego salonu Hebe. Sieć drogerii, która należy do Jeronimo Martins, wyróżnia się przede wszystkim szerokim asortymentem marek na wyłączność, rozbudowanym portfolio kosmetyków do makijażu i produktami do pielęgnacji ciała, w tym profesjonalnymi kosmetykami  stosowanymi  w salonach kosmetycznych i SPA.

X