Jesteś tutaj

Karta przedpłacona up and go dostępna tylko w Żabce

Dzięki partnerskiej współpracy pomiędzy siecią sklepów Żabka, Santander Bank Polska, brytyjskim fintechem DiPocket oraz Mastercard na rynek wchodzi innowacyjna usługa płatnicza – starter bankowy up and go. Karta przedpłacona będzie na wyłączność dostępna tylko w sieci sklepów Żabka.

Karta up and go zawiera kartę przedpłaconą Mastercard – w pełni funkcjonalną, którą po zasileniu, można dokonywać transakcji we wszystkich punktach oznaczonych znakiem Mastercard, np. w sklepach stacjonarnych, w Internecie, wypłacać pieniądze w bankomatach, sklepach oraz dokonywać płatności telefonem dzięki usłudze Google Pay.

W pierwszej fazie projektu kartę będzie można kupić w większości sklepów Żabka w Poznaniu i Lublinie w ramach oferowanych przez sieć usług dodatkowych, uzupełniających ofertę asortymentową.

Kartę up and go łatwo zasila się korzystając z przelewu z dowolnego rachunku bankowego, karty kredytowej lub BLIKa. Aplikacja up and go umożliwia bezpłatne i natychmiastowe przesyłanie środków pomiędzy użytkownikami zarejestrowanych w niej kart. W aplikacji można również zamówić dodatkowe karty w 4 walutach: PLN, EUR, GBP i USD, a także wygenerować karty wirtualne, idealne do zakupów online.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Dynamiczny rozwój firmy Żabka Polska przekłada się na duże zainteresowanie pracą w tej Spółce wśród absolwentów uczelni w całym kraju. Do programu „Żabi skok do kariery” zgłosiło się ponad 2 tys. osób. Spośród nich wybranych zostało siedem, które od miesiąca odbywają szkolenia i warsztaty w każdym departamencie firmy.

4 maja br., w 32 krajach i 34 lokalizacjach, dokładnie w tym samym czasie cały świat zjednoczył się i pobiegł w ramach globalnej akcji Wings for Life World Run. W Polsce bieg rozpoczął się o godz. 12:00 nad jeziorem Maltańskim w Poznaniu. Żabka Polska była partnerem biegu.

X