Jesteś tutaj

Jubileusz 25-lecia firmy Bać-Pol

2 czerwca firma Bać-Pol obchodziła jubileusz 25-lecia działalności na polskim rynku. Z tej okazji w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się Gala Jubileuszowa. Uroczystość uświetnił także spektakl w Teatrze Imka pt.: „Henryk Sienkiewicz. Greatest Hits”.

– W 1997 r. otworzyliśmy pierwszy oddział w Lublinie. To był początek naszej drogi do zbudowania ogólnopolskiej firmy dystrybucyjnej, jaką aktualnie jesteśmy. Drugie przełomowe wydarzenie to umowa ze SPAR International podpisana w 2010 r. Uzyskaliśmy wówczas prawo do używania marki SPAR na polskim rynku, uzyskaliśmy dostęp do wiedzy, jak skutecznie prowadzić sieć franczyzową i mogliśmy zacząć bardzo intensywną budowę naszej sieci franczyzowej supermarketów – mówi Leszek Bać, Prezes Zarządu Bać- Pol S.A.

Podczas uroczystości Wiesław Generalczyk, prezes naszego Wydawnictwa odebrał wyróżnienie dla „Poradnika Handlowca” za wieloletnią dobra współpracę z firma Bać –Pol.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Rozwiązania, które pomogły przetrwać trudny okres, korzyści wynikające z franczyzy czy nowe formy handlu hurtowego. To tylko niektóre tematy poruszane podczas rozmowy z Leszkiem Baciem, Prezesem Zarządu Bać-Pol.

Spółka GH PL Plus, wspólne przedsięwzięcie Bać Pol, Piotr i Paweł oraz Topaz, nie zwalnia tempa. Na ostatnim posiedzeniu Rady Nadzorczej, w której zasiadają patroni aliansu strategicznego (czyli Leszek Bać, Zbigniew Paczóski oraz Piotr Woś), potwierdzono średniookresowe plany rozwoju oraz zatwierdzono niezbędne do ich realizacji środki. W związku z tym zarząd w osobach prezesa Waldemara Mirocha oraz wiceprezesa Tadeusza Rysiukiewicza, może zdecydowanie przyspieszyć działania operacyjne spółki.

X