Jesteś tutaj

Jeden z rzeszowskich sklepów SPAR w nowej odsłonie

W sobotę, 23 marca odbyło się re-otwarcie jednego ze sklepów SPAR w Rzeszowie, gdzie mieści się centrala sieci. Zlokalizowany przy ulicy Budziwojskiej 327 sklep, który od 2 lat prowadzony jest przez pana Jerzego, został przeniesiony do nowego, specjalnie w tym celu wybudowanego obiektu, znajdującego się tuż przy dawnym budynku sklepu.

Nowy SPAR zyskał na przeprowadzce nie tylko odświeżenie wizerunku, ale również powiększoną o ponad 60 mkw. powierzchnię, która obecnie wynosi 396 mkw. – Nasza współpraca z siecią SPAR trwa już 8 lat, jesteśmy z niej bardzo zadowoleni, w tej chwili prowadzimy już 3 sklepy sieci – mówi właściciel, pan Jerzy. – Po dwóch latach od przejęcia sklepu na Budziwojskiej postanowiliśmy przenieść go do zupełnie nowego budynku. Sklep będzie funkcjonował niezmiennie oferując klientom świeży towar, lokalne produkty i przystępne ceny, do których już zdążyli się przyzwyczaić.

Kategoria: 

Podobne artykuły

SPAR International osiągnął w 2016 r. sprzedaż w wysokości 33,1 mld euro, dzięki silnemu wzrostowi sprzedaży w Europie i ekspansji na nowych oraz rozwijających się rynkach.

W tym roku mijają 23 lata działalności SPAR na polskim rynku. Swoje urodziny SPAR Polska postanowił świętować kolejną loterią, wprowadzając kilka nowości w jej mechanizmie.  Zabawa z nagrodami za zakupy ruszyła 16 sierpnia br.

X