Jesteś tutaj

Hebe przy Stacji Międzylesie w Warszawie otwarte

Dnia 22 lutego br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii sieci Hebe – przy Stacji Międzylesie w Warszawie. Obecnie sieć liczy 202 sklepy.

Hebe to drogeria oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów.

Klienci nowo otwartej drogerii Hebe przy ul. Żagańskiej 2a w Warszawie od 22 do 25 lutego mogli skorzystać z aż dwóch ofert specjalnych. Pierwsza z nich – „Twoje ulubione marki makijażowe -40%”. W ramach drugiej oferty, wszystkie produkty wybranych marek można było nabyć z 30% lub 40% rabatem. Oprócz tego, z okazji otwarcia drogerii, wiele innych produktów dostępnych było w bardzo atrakcyjnych cenach w ramach akcji „Cenowe Szaleństwo”.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Centrum Handlowe Auchan Swadzim poszerzyło swoją ofertę w segmencie zdrowie i uroda. Klienci mogą teraz zrobić zakupy w drogerii Hebe, która zajęła lokal o powierzchni około 280 mkw. Jest to piąta drogeria Hebe otwarta w ciągu ostatnich 12 miesięcy w centrach i galeriach handlowych zarządzanych przez Ceetrus Polska.

Sieć drogerii Hebe przygotowała wyjątkową promocję z okazji Black Friday, która potrwa cały tydzień. W dniach od 19 do 25 listopada ponad 1000 produktów z oferty drogerii będzie można kupić z rabatem 50%.

X