Jesteś tutaj

Hebe otwiera dziesiątą drogerię we Wrocławiu

26 kwietnia br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe – przy ul. Gubińskiej 2a we Wrocławiu. Jest to dziesiąta drogeria Hebe w tym mieście i 212. sklep sieci w Polsce.

Hebe to drogeria oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność. Sieć posiada bogatą ofertę kosmetyków koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów.

Z okazji otwarcia nowej drogerii Hebe jej klienci będą mogli skorzystać z aż dwóch ofert specjalnych. Pierwsza z nich to „Twoje ulubione marki makijażowe -40%”. W ramach drugiej oferty wszystkie produkty wybranych marek można nabyć z 30% lub 40% rabatem.

Kategoria: 

Podobne artykuły

27 maja br. została otwarta pierwsza drogeria Hebe w Świnoujściu. Sklep zlokalizowany jest w Centrum Handlowym Stop.Shop, przy ul. Kościuszki 15. Hebe to drogerie, w których dostępna jest szeroka oferta kosmetyków kolorowych, dermokosmetyków i produktów na wyłączność. Dodatkowo konsultantki w Hebe pomagają klientom w doborze odpowiedniego produktu.

W dzień Kobiet w Sieradzu został otwarty pierwszy sklep Hebe w tym mieście. Drogeria zlokalizowana jest w Galerii Dekada. Z okazji otwarcia sklepu sieć przygotowała dla klientów promocje na kosmetyki do makijażu oraz liczne obniżki cen. 

X