Jesteś tutaj

Hebe obecne również w Trzciance

Sieć drogerii Hebe otworzyła swój pierwszy obiekt w Trzciance. Z  tej okazji przygotowano dla klientów atrakcyjne promocje oraz bony dla nowych posiadaczy karty lojalnościowej.

Z okazji otwarcia Hebe przy ul. Kopernika 3B w Trzciance firma przygotowała dla klientów specjalne oferty, w tym promocję -30% na kosmetyki makijażowe. Dodatkowo klienci mogli zakupić wybrane artykuły w atrakcyjnych cenach. Oferta prezentowana jest w dedykowanej ulotce, z którą można zapoznać się m.in. na oficjalnej stronie drogerii.

Każda osoba, która w dniu otwarcia drogerii Hebe w Trzciance założyła kartę lojalnościową i zrobiła zakupy za minimum 50 zł, otrzymała przy kasie bon o wartości 10 zł na kolejne zakupy. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Drogeria Hebe znalazła się wśród najemców nowego centrum handlowego IKEA Centres w Zabrzu. Jego koncept zakłada zintegrowanie centrum handlowego, oferującego zakupy w sklepach popularnych marek, z zieloną przestrzenią rekreacyjno-rozrywkowo-edukacyjną wokół obiektu.

W piątek, 17 listopada miało miejsce oficjalne otwarcie drogerii sieci Hebe – pierwszej w Grajewie. Z  tej okazji przygotowano dla klientów liczne promocje oraz bony dla nowych posiadaczy kart lojalnościowych. 

X