Jesteś tutaj

GS Gniewoszów otworzył pierwszą Gamę

Po kilku miesiącach współpracy w ramach PSD, Gminna Spółdzielnia w Gniewoszowie otworzyła dnia 23 lipca pierwszą placówkę z logo Gama. Obiekt przeszedł radykalną metamorfozę i został dostosowany do nowoczesnych standardów sieci. Dla tłumnie przybyłych klientów zostało przygotowanych mnóstwo atrakcyjnych promocji i degustacji, a największym zainteresowaniem cieszyły się stoiska z produktami świeżymi.

Najmłodszym klientom czas na zakupach umilała maskotka Gamuś, który częstował dzieci słodyczami.

Przed wejściem do sklepu na kupujących czekał grill, a konsumpcję uprzyjemniała muzyka z konsolety DJ-a.

Licznie przybyli klienci, którzy z niecierpliwością czekali na otwarcie sklepu bardzo pozytywnie ocenili nowy wizerunek, profesjonalną obsługę oraz atrakcyjną ofertę asortymentową.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W Jaśle otwarto czwarty sklep pod szyldem Gama. Prace związane z dostosowaniem sklepu o powierzchni handlowej 600 m2 do standardów Gama trwały kilka dni. Mimo znaczących zmian w ustawianiu istotnych kategorii jak alkohole, nabiał czy owoce warzywa obiekt przez cały czas był dostępny dla klientów. W dniu otwarcia Spółdzielnia przygotowała szereg degustacji oraz promocji.  Dużym zainteresowaniem cieszyło się nowe stoisko owocowo warzywne, na którym  królowały jabłka za grosze.

Pierwsze otwarcie w 2016 r. w sieci Gama to specjalistyczny sklep rybny w Radzyniu Podlaskim. Sklepy rybne, w których można kupić świeże ryby są już rzadkością na rynku. Ich role przejęły stoiska w super i hipermarketach. Spółdzielnia podjęła jednak to wyzwanie i zamierza ściągać klientów dobranym asortymentem i fachową obsługą. 

X