Jesteś tutaj

Grudniowa zbiórka PCK w Tesco

11-13 grudnia w 140 sklepach Tesco w całej Polsce odbyła się zbiórka pieniędzy na zakup żywności dla potrzebujących, organizowana przez Polski Czerwony Krzyż. Dzięki hojności klientów, możliwe było zebranie 105 200,04 zł! Najwięcej funduszy przekazali mieszkańcy województwa lubuskiego – 22 691,12 zł, śląskiego – 22 037,51 zł i warmińsko-mazurskiego – 10 427,14 zł. Cała kwota została przekazana na zorganizowanie akcji „Czerwonokrzyska Gwiazdka”. Przygotowane paczki z prezentami trafią dla najmłodszych podopiecznych PCK, którzy z niecierpliwością czekają na Boże Narodzenie. Tesco Polska współpracuje z Polskim Czerwonym Krzyżem już od 4 lat. W tym czasie podczas wszystkich kwest udało się zebrać  prawie 1 000 000 złotych!

Polski Czerwony Krzyż to największa i najstarsza organizacja humanitarna w Polsce, będąca częścią Międzynarodowego Ruchu Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca.
Więcej szczegółów: http://www.pck.pl

Kategoria: 

Podobne artykuły

Wraz z nadejściem wiosny Tesco rusza z nową akcją. Już 26 marca na półkach sklepów sieci znajdziemy limitowaną serię piłek i gadżetów sygnowanych przez jedną z najbardziej utytułowanych gwiazd światowego futbolu, byłego reprezentanta Brazylii, Pele. Sportowy program zainaugurowany przez Tesco ma masowo zachęcić Polaków do spontanicznego ruchu na świeżym powietrzu, ponieważ jak wskazują badania CBOS z 2013 roku, brak ruchu ciągle deklaruje aż prawie 40% Polaków.

26 marca br. Warszawę odwiedził Pele, jedna z największych gwiazd światowego futbolu, aby oficjalnie zainaugurować wiosenną rozgrzewkę z Tesco. „Poradnik Handlowca” uczestniczył w tym wydarzeniu.

X