Jesteś tutaj

Galeria SFERA przedłuża umowy i rozszerza portfolio marek i usług

Blisko 15 popularnych marek przedłużyło w ostatnim kwartale umowy najmu z Galerią SFERA. Największe centrum handlowe Podbeskidzia zyskało także nowych najemców. Na parkingu galerii pojawiła się pierwsza w regionie, bezpłatna stacja ładowania samochodów elektrycznych.

Bogatą ofertę Galerii SFERA tworzy 250 czołowych polskich i zagranicznych marek, z których aż 70% wybrało obiekt, jako jedyną lokalizację swoich salonów na Podbeskidziu.

– Od ponad 15 lat wyznaczamy zakupowe trendy dla naszych klientów, nie tylko z Podbeskidzia, ale też z Czech i Słowacji, starając się jak najlepiej odpowiadać na szybko zmieniające się potrzeby i upodobania zróżnicowanych grup docelowych tj. rodziny z dziećmi, czy młodzież. Oferujemy odwiedzającym szerokie portfolio marek i imponujące spektrum usług, które przyczyniają się do utrzymania przez nas pozycji lidera na lokalnym rynku. Świadczą o tym m.in. przedłużenia umów i nowe kontrakty zawierane z popularnymi i prestiżowymi markami. Zainteresowanie najemców to dowód na atrakcyjność naszego obiektu, a wysoka frekwencja klientów potwierdza, że nasza strategia jest skuteczna – komentuje obecną sytuację Galerii SFERA Monika Magner, dyrektor obiektu.

W czerwcu na podziemnym parkingu Galerii SFERA została otwarta pierwsza w regionie, bezpłatna stacja ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych. Na kierowców czekają trzy miejsca postojowe, zlokalizowane na parkingu w Galerii SFERA II na poziomie -1. Stacja wyposażona w gniazda ładowania typ 2, obsługuje samochody hybrydowe i elektryczne różnych marek przeznaczonych na rynek Unii Europejskiej. Punkt ładowania dostępny będzie w godzinach otwarcia Galerii SFERA.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Stacje ładowania samochodów elektrycznych już niedługo staną przy sklepach spożywczych Intermarché. Sieć planuje otwarcie pierwszych ładowarek w Ostródzie, Grajewie oraz Knurowie. W ten sposób Grupa Muszkieterów, w skład której wchodzą sklepy Intermarché i Bricomarché, działa na rzecz rozwoju transportu elektrycznego, rozszerzając ofertę dla zmotoryzowanych nie tylko o stacje paliw, ale także ładowarki.

Kaufland udostępnia pierwszą stację ładowania samochodów elektrycznych przy swoim markecie w Suwałkach. Stacja powstała we współpracy z GreenWay – największą siecią stacji tego typu w Polsce.

X