Jesteś tutaj

Galeria Malta wyróżniona

Galeria Malta dołączyła do nielicznego grona galerii handlowych w Polsce, mających certyfikat „zielonego budownictwa”. Poznańskie centrum handlowe uzyskało wysokie noty w procesie certyfikacji Breeam In-Use.

Ocenę przyznano w dwóch kategoriach: funkcjonowania i zarządzania obiektem. To dowód na to, że ekologiczny certyfikat otrzymał nie tylko sam budynek, ale co równie istotne, sposób zarządzania nim. Galeria Malta to kolejne centrum handlowe z portfolio firmy Neinver z certyfikatem potwierdzającym zastosowanie wysokich standardów w zakresie ekologii.

- Galeria Malta to nie tylko budynek zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami w zakresie ekologii. To również obiekt zarządzany z poszanowaniem wysokich standardów proeko. Certyfikat Breeam In-Use jest potwierdzeniem naszej dobrze wykonanej pracy w tym zakresie. To bardzo ważne wyróżnienie dla całego zespołu Galerii Malta, najemców i współpracowników – mówi Tomasz Wojsz, dyrektor Galerii Malta.

BREEAM In-Use jest stosowanym w Europie systemem certyfikowania obiektów. Proces certyfikacji obejmuje ocenę kilkudziesięciu czynników, takich jak: efektywność energetyczna obiektu, sposób zarządzania odpadami, ograniczanie emisji zanieczyszczeń, dostępność komunikacyjna obiektu czy udogodnienia dla gości i pracowników.

Źródło: Galeria Malta

Kategoria: 

Podobne artykuły

Podczas kiedy centra handlowe w całej Polsce wciąż szukają pomysłu na to, jak przyciągnąć klientów w niedziele objęte zakazem handlu, Galeria Jurajska z Częstochowy znalazła sposób. W obiekcie powstaje właśnie niedzielne centrum rozrywki.

Na terenie Bramy Mazur w Ełku trwają ostatnie przygotowania do otwarcia, które odbędzie się 13 sierpnia br. Największe centrum handlowo-rozrywkowe w regionie finalizuje również proces komercjalizacji – powierzchnia handlowa została wynajęta już w 96%.

X

Przeczytaj również