Jesteś tutaj

Advertisement

eurocash.pl Market – marketplace dla niezależnego handlu

Grupa Eurocash wprowadza eurocash.pl Market będący pierwszą w Polsce platformą marketplace dla handlu niezależnego. Rozwiązanie to zostało wprowadzone rok po debiucie eurocash.pl, czyli największej platformy e-commerce B2B dla właścicieli niezależnych sklepów spożywczych w Polsce.

Ideą projektów typu marketplace jest możliwość wystawiania przez producentów swoich wyrobów na platformie. To kolejna funkcjonalność, która będzie dostępna na stronie eurocash.pl. Dotychczas oferowała ona m.in. moduł „W Twojej okolicy”, inteligentną wyszukiwarkę, listy zakupowe, sekcję „Wiem Więcej”, informacje o telewizyjnych kampaniach reklamowych, dostęp do bieżącego budżetu zakupowego i wgląd w indywidualny system rabatowy.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał zgodę na przejęcie przez Grupę Eurocash 100% udziałów w cypryjskiej spółce Domelius Limited kontrolującej Mila S.A. – właściciela sieci 187 supermarketów zlokalizowanych głównie w centralnej Polsce.

UOKiK wyraził zgodę na nabycie przez Polskie ePłatności akcji PayUp, należących do Eurocash. Cena sprzedaży została ustalona na 110 mln zł, może jednak ulec zmianie w zależności od osiągnięcia przez PayUp uzgodnionych parametrów finansowych.

X