Jesteś tutaj

E.Leclerc Ursynów organizuje 9. Targi Wina

Kilkaset win z kilkudziesięciu krajów – tak przedstawia się skala kolejnej edycji Targów Wina w E.Leclerc Ursynów. Wydarzenie, w ramach którego klienci sklepu będą mogli skorzystać z promocyjnej oferty, odbywa się w dniach od 2 do 12 października br.

Warszawski hipermarket specjalizuje się w tworzeniu kolekcji win francuskich. Obecnie w sklepie dostępnych jest 600 referencji z tego kraju. Podczas targów w E.Leclerc Ursynów pojawi się dodatkowe 200 rodzajów wchodzących właśnie na rynek roczników z Francji. Szczególnie silną reprezentację będą miały wina AOC (fr. Appellation d'origine contrôlée), również w drewnianych skrzynkach. W tym roku ofertą specjalną na targach będą także wina hiszpańskie oraz wina wpisujące się w trend zdrowego odżywiania i żywności ekologicznej. Targi w E.Leclerc Ursynów organizowane są od 2010 r. Hipermarket posiada obecnie ponad 30 dostawców win.

Foto: Pixabay

Kategoria: 

Podobne artykuły

Mieszkańcy Kłodzka mogą się spodziewać wielu atrakcji w lokalnym sklepie E.Leclerc. Supermarket zaplanował na swoje 14. urodziny zabawy z nagrodami oraz wielki pokaz fajerwerków. Do 12 listopada można wziąć udział w obchodach i jednocześnie zobaczyć metamorfozę, jaką przeszły niektóre działy sklepu w ostatnim czasie.

E.Leclerc istnieje w Rzeszowie już od 15 lat. Z okazji tej rocznicy hipermarket zaplanował moc atrakcji dla swoich klientów. Tajemniczą akcją teserową „Odlotowa 15.w Rzeszowie” E.Leclerc rozpoczął świętowanie swoich urodzin, a wraz z nim mega promocje, loterie, niespodzianki oraz rewelacyjne nagrody. Przez ponad dwa tygodnie hipermarket zaprasza klientów do świętowania swojego jubileuszu.

X