Jesteś tutaj

Dziewięciu inwestorów zainteresowanych Bać-Polem

Leszek Bać, Prezes Zarządu Bać-Pol w rozmowie z Pulsem Biznesu przyznał, że dziewięciu inwestorów jest zainteresowanych inwestycją w Bać-Pol oraz sieć Spar. Proces pozyskania inwestora ma zakończyć się w I kwartale br.

Według deklaracji prezesa, część spółek zainteresowanych inwestycją złożyła już oferty, reszta zrobi to do połowy stycznia.

W październiku 2018 r., również w Pulsie Biznesu, pojawiła się informacja dotycząca poszukiwania inwestora. Wówczas Leszek Bać przyznał, że preferuje inwestora, który zgodzi się na objęcie 49% akcji spółki. Nie wykluczał jednak innych wariantów transakcji, w zależności od atrakcyjności oferty.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Rozwiązania, które pomogły przetrwać trudny okres, korzyści wynikające z franczyzy czy nowe formy handlu hurtowego. To tylko niektóre tematy poruszane podczas rozmowy z Leszkiem Baciem, Prezesem Zarządu Bać-Pol.

Bać-Pol coraz bardziej koncentruje się na sprzedaży detalicznej. Spółka chcąc rozwinąć sieć franczyzową SPAR zamierza pozyskać inwestora. Jak przyznaje Leszek Bać, oferta inwestycyjna ma dotyczyć 49% akcji spółki.

X