Jesteś tutaj

Advertisement

Dwie nowe stacje MOYA w Małopolsce

Do sieci MOYA dołączyły dwie kolejne stacje. Nowe placówki znajdują się w województwie małopolskim w miejscowościach Ryczów oraz Sucha Beskidzka.

 Stacja w Ryczowie jest położona przy drodze krajowej 44 na trasie Zator - Kraków. Właścicielem obiektu jest firma PAWILON HANDLOWO USŁUGOWY CENTRUM GRZEGORZ FRYC. W swojej ofercie stacja posiada wszystkie paliwa, w tym wzbogaconą odmianę ON POWER, a także AdBlue tankowane z pojemników. Wewnątrz budynku działa koncept Caffe MOYA gdzie można zakupić: hot-dogi, zapiekanki, oraz kawę.

Nowa placówka w Suchej Beskidzkiej jest położona przy drodze wojewódzkiej 946 na trasie Żywiec – Sucha Beskidzka. Właścicielem obiektu jest firma Transmotive sp. z o.o. W swojej ofercie stacja również posiada wszystkie paliwa, w tym wzbogaconą odmianę ON POWER. Wewnątrz budynku także działa koncept Caffe MOYA.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Z początkiem marca do sieci MOYA dołączyła kolejna stacja. Nowa placówka znajduje się w miejscowości Żary w województwie lubuskim. Jest położona przy drodze krajowej 12 przy obwodnicy miejskiej. Właścicielem obiektu jest ANWIM S.A.

Sieć stacji paliw MOYA liczy już 196 obiektów. Koniec 2018 r. okazał się aktywny pod względem otwierania kolejnych punktów sprzedaży. W grudniu działalność rozpoczęły 3 nowe obiekty.

X

Przeczytaj również