Jesteś tutaj

Dwie nowe stacje MOYA w Małopolsce

Do sieci MOYA dołączyły dwie kolejne stacje. Nowe placówki znajdują się w województwie małopolskim w miejscowościach Ryczów oraz Sucha Beskidzka.

 Stacja w Ryczowie jest położona przy drodze krajowej 44 na trasie Zator - Kraków. Właścicielem obiektu jest firma PAWILON HANDLOWO USŁUGOWY CENTRUM GRZEGORZ FRYC. W swojej ofercie stacja posiada wszystkie paliwa, w tym wzbogaconą odmianę ON POWER, a także AdBlue tankowane z pojemników. Wewnątrz budynku działa koncept Caffe MOYA gdzie można zakupić: hot-dogi, zapiekanki, oraz kawę.

Nowa placówka w Suchej Beskidzkiej jest położona przy drodze wojewódzkiej 946 na trasie Żywiec – Sucha Beskidzka. Właścicielem obiektu jest firma Transmotive sp. z o.o. W swojej ofercie stacja również posiada wszystkie paliwa, w tym wzbogaconą odmianę ON POWER. Wewnątrz budynku także działa koncept Caffe MOYA.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Do sieci MOYA dołączyła kolejna stacja. Nowa placówka znajduje się w Białymstoku. Jest położona przy drodze krajowej 19 na trasie Białystok – Bielsk Podlaski. Właścicielem obiektu jest firma Blue.

Kolejna stacja po zmianie barw i modernizacji dołączyła do sieci MOYA. To obiekt w Sochaczewie, w województwie mazowieckim. Placówka należy do firmy Profit. Nowy obiekt jest 187. stacją sieci.

X