Jesteś tutaj

Advertisement

Drugi supermarket Intermarché w Toruniu

12 czerwca w Toruniu zostanie otwarty kolejny supermarket Intermarché. Placówka zatrudni 60 osób oraz przyniesie gminie wpływy w postaci podatków. Punkt sprzedaży będzie oferować mieszkańcom rozbudowany asortyment produktów spożywczych i przemysłowych. 

Inwestycja Intermarché przyniesie regionowi wiele korzyści, w tym 60 nowych miejsc pracy, a także wsparcie finansowe z tytułu podatku dochodowego od osób prawnych oraz nieruchomości, w związku z tym, że supermarket zarejestrowany będzie bezpośrednio w Toruniu. Firma rozwijać będzie również współpracę handlową z lokalnymi dostawcami, których produkty będą miały szansę znaleźć się na półkach Intermarché. 

W ofercie sklepu znajdzie się około 18 tys. różnego rodzaju wyrobów i towarów spożywczych oraz przemysłowych. Klienci będą mogli wybierać spośród szerokiej gamy produktów świeżych, w których specjalizuje się sieć, takich jak warzywa, owoce, nabiał, wyroby garmażeryjne oraz ryby. Ponadto sklep będzie posiadał własną piekarnię, wędzarnię oraz prowadził rozbiór mięsa. Dzięki temu klienci będą mogli kupić tradycyjny wyrób, wytwarzany na miejscu. Mieszkańcy Torunia i okolic będą mogli zakupić w placówce również produkty ekologiczne, marek własnych Intermarché wyróżnionych certyfikatem Selection i godłem Doceń Polskie oraz skorzystać z szerokiego wyboru zdrowej żywności. W ofercie Intermarché znajdzie się także wiele produktów, między innymi delikatesowych, wytwarzanych w 61 fabrykach we Francji należących do Grupy Muszkieterów, które nie są dostępne w sklepach innych sieci w Polsce. 

– Ogromnie cieszymy się, że sieć Intermarché rozwija się w Toruniu oraz że już za kilkanaście dni otworzymy w naszym mieście jej kolejny supermarket. Oprócz oferowania torunianom szerokiej gamy produktów spożywczych i przemysłowych chcemy angażować się poprzez kampanie Grupy i Fundacji Muszkieterów w działania na rzecz społeczności lokalnej. Zamierzamy m.in. wspierać najbardziej potrzebujące ośrodki z regionu w ramach świąteczno-noworocznej akcji społecznej „Konwój Muszkieterów”  podkreślają Alicja i Marcin Kołatka, właściciele nowo powstającego supermarketu Intermarché w Toruniu

Drugi supermarket Intermarché w Toruniu zlokalizowany będzie przy ulicy Ugory 4. Całkowita powierzchnia sprzedaży placówki wyniesie ponad 1900 mkw. Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godz. 7:00-21:00 oraz w niedzielę od godz. 8:00 do 20:00. Do dyspozycji klientów będzie 8 kas, w których akceptowane będą płatności kartami oraz bonami Sodexo. Będzie istniała również możliwość opłacenia rachunków za media. W przyszłości na terenie supermarketu zlokalizowany zostanie punkt Lotto. Na zmotoryzowanych klientów Intermarché czekać będzie 150 miejsc parkingowych.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Intermarché, sieć zrzeszająca niezależnych przedsiębiorców oraz grupa Casino, podjęły decyzję o rozpoczęciu współpracy w obszarze wspólnych negocjacji zakupowych na rok 2015. Ustalona na wspólnych warunkach współpraca dotyczy wyłącznie Francji. 

Stanowisko Dyrektora Generalnego SCA PR Polska objął Armen Papazjan. W Dyrekcji Handlowej sieci spożywczej Intermarché odpowiada za jej zarządzanie.

X