Jesteś tutaj

Drogerie Natura partnerem akcji Szczęśliwe Dukaty 2016

Drogerie Natura po raz kolejny zaangażowały się we wsparcie akcji charytatywnej Szczęśliwe Dukaty, która ma na celu pomoc najbardziej potrzebującym. W ramach kampanii, do końca sierpnia br. w wybranych punktach sprzedaży podczas robienia zakupów zamiast reszty będzie można poprosić o wybity specjalnie na tę okazję serdeczny dukat o wartości 5 złotych. W tym roku akcja pod hasłem „Cała reszta to szczęście” po raz pierwszy została zorganizowana przez trzy organizacje: Fundację TVN „Nie jesteś sam”, UNICEF Polska oraz Fundację Marcina Gortata „Mierz Wysoko”.

To już czwarta edycja wyjątkowej kampanii realizowanej przez Mennicę Polską we współpracy z organizacjami wspierającymi potrzebujących i największymi polskimi sieciami handlowymi. Mosiężne dukaty to oryginalny produkt wybity przez mincerzy, łączący wartość numizmatyczną, kolekcjonerską i charytatywną. W tym roku ich unikalne wzory zaprojektowali znani polscy sportowcy - Robert Lewandowski, Marcin Gortat, Rafał Sonik i Adam Małysz. Dukaty różnią się szatą graficzną na rewersie w zależności od indywidualnej inwencji autora, na każdym z nich widnieje także jego podpis. Cztery projekty mają wspólny awers, który przedstawia logo akcji pod hasłem „Cała reszta to szczęście”.

Akcja charytatywna będzie trwała do końca sierpnia. O serdeczny dukat można poprosić w wybranych sieciach handlowych będących partnerami akcji, w tym we wszystkich drogeriach Natura na terenie całego kraju. Dochód z ich sprzedaży zasili konta zaangażowanych fundacji. Beneficjenci rozdysponują zebrane środki na rzecz swoich podopiecznych.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Natura, jedna z największych polskich sieci drogeryjnych, uruchamia własny program lojalnościowy dla swoich klientów. Od 7 lipca działalność rozpocznie Klub Natura, którego członkowie będą mogli korzystać ze specjalnych ofert promocyjnych przygotowanych wyłącznie dla Klubowiczów.

Drogerie Natura kończą trasę po nadbałtyckich kurortach z okazji swoich 20. urodzin. W specjalnie zaaranżowanym autobusie można było skorzystać m.in. z porad specjalistów z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała, studia makijażu, manicure’u hybrydowego i klasycznego oraz studia badania włosa.

X