Jesteś tutaj

Drogeria Hebe w pasażu HopStop

Sieć drogerii Hebe wzbogaciła się 12 października o kolejną placówkę w Warszawie. Mieści się ona w pasażu handlowym HopStop, w warszawskiej dzielnicy Rembertów. Z tej okazji na klientów czekają promocje do -30% oraz bony dla nowych posiadaczy karty lojalnościowej.

Z okazji otwarcia Hebe przy ul. Pociskowej 4 firma przygotowała dla klientów specjalne oferty, w tym promocję -30% na kosmetyki makijażowe. Akcja obowiązuje od 12 do 15 października lub do wyczerpania zapasów. Oprócz tego klienci mogą zakupić wybrane artykuły w bardzo atrakcyjnych cenach.

Każda osoba, która w dniu otwarcia drogerii Hebe przy ul. Pociskowej 4 w Warszawie założy kartę lojalnościową i zrobi zakupy za minimum 50 zł, otrzyma przy kasie bon na kolejne zakupy. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

W sobotę, 26 maja br. miało miejsce oficjalne otwarcie drogerii sieci Hebe – w Centrum Handlowym Forum w Gdańsku. Jest to piąta drogeria sieci w tym mieście. Natomiast 29 maja otwarto pierwszą drogerię sieci w Radzyniu Podlaskim – w Parku Handlowym.

Dnia 9 maja br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe – w centrum handlowym Atrium Copernicus przy ul. Żółkiewskiego 15 w Toruniu. Jest to trzecia drogeria Hebe w tym mieście i 214. sklep sieci w Polsce.

X