Jesteś tutaj

Drogeria Hebe w pasażu HopStop

Sieć drogerii Hebe wzbogaciła się 12 października o kolejną placówkę w Warszawie. Mieści się ona w pasażu handlowym HopStop, w warszawskiej dzielnicy Rembertów. Z tej okazji na klientów czekają promocje do -30% oraz bony dla nowych posiadaczy karty lojalnościowej.

Z okazji otwarcia Hebe przy ul. Pociskowej 4 firma przygotowała dla klientów specjalne oferty, w tym promocję -30% na kosmetyki makijażowe. Akcja obowiązuje od 12 do 15 października lub do wyczerpania zapasów. Oprócz tego klienci mogą zakupić wybrane artykuły w bardzo atrakcyjnych cenach.

Każda osoba, która w dniu otwarcia drogerii Hebe przy ul. Pociskowej 4 w Warszawie założy kartę lojalnościową i zrobi zakupy za minimum 50 zł, otrzyma przy kasie bon na kolejne zakupy. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

W piątek 9 sierpnia br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii w Parku Handlowym Topaz przy ul. Węgrowskiej 3 w Sokołowie Podlaskim. To pierwsza drogeria Hebe w tym mieście.

24 listopada br. miało miejsce oficjalne otwarcie najnowszej drogerii sieci Hebe – trzeciej w Kielcach. Z okazji otwarcia Hebe przygotowało dla swoich klientów atrakcyjne promocje oraz bony dla nowych posiadaczy karty lojalnościowej.

X