Jesteś tutaj

Chata Polska ma już 300 sklepów

Dnia 12 grudnia br. otwarto jubileuszowy, trzysetny sklep z logo Chaty Polskiej, znajdujący się w Kuślinie (woj. wielkopolskie). Punktualnie o godzinie 10:00 w obecności przedstawicieli sieci, miejscowych władz i klientów dokonano uroczystego przecięcia wstęgi. Na mieszkańców Kuślina i okolic, którzy przybyli do placówki handlowej czekała nie tylko bogata oferta asortymentowa w atrakcyjnych cenach, ale również okazjonalny tort oraz liczne degustacje.

Nowa placówka Chaty Polskiej znajdująca się w Kuślinie ma powierzchnię sali sprzedaży 500 mkw. Do dyspozycji klientów przygotowano obszerne stoisko z warzywami i owocami oraz ladę mięsną, przy której można się zaopatrzyć również w produkty garmażeryjne.

– Wcześniej w tym miejscu mieścił się magazyn, ale przeszedł on gruntowną przebudowę i został dostosowany do standardów nowoczesnej placówki handlowej – przyznaje Mariusz Laskowski, właściciel Chaty Polskiej w Kuślinie.

Mieszkańcy miejscowości są już przyzwyczajeni do robienia zakupów w sklepie Chaty Polskiej. Wcześniej placówka znajdowała się w innej części Kuślina, ale ze względu na potrzeby lokalnych klientów została przeniesiona do większego obiektu.

– Trwa okres przedświąteczny, który jest ważny dla handlu, dlatego spieszyliśmy się z otwarciem sklepu, by móc podzielić się z klientami możliwością dokonania zakupów w nowym miejscu – mówi Katarzyna Laskowska, właścicielka Chaty Polskiej w Kuślinie.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

17 września Chata Polska i Marol organizują Bieg dla Dzieci Roberta. – To kolejny bieg, który organizujemy wspierając naszych kolegów i koleżanki, jednak każdy jest dla nas w pewnym sensie pierwszy.  Robert Andrzejewski od wielu lat pracuje z nami w Chacie Polskiej i w Marolu.  I mało kto domyśliłby się, że ma dwóch poważnie chorych Synów, o których walczy każdego dnia – mówi Katarzyna Łazarowicz, PR i Marketing Manager Chata Polska.

Blisko miesiąc po otwarciu kolejnej placówki na os. Przyjaźni w Poznaniu, zgodnie ze strategią Blisko.Lokalnie. Naturalnie Chata Polska organizuje jarmark. 

X