Jesteś tutaj

CH Złote Tarasy z systemem ładowania aut elektrycznych

Już od 20 czerwca klienci Złotych Tarasów oraz użytkownicy parkingu podziemnego centrum będą mogli bezpłatnie skorzystać z ładowarek do samochodów elektrycznych. Stacje ładujące to jedno z wielu nowoczesnych rozwiązań wprowadzonych przez warszawskie centrum handlowe, wspierające działania oraz inicjatywy na rzecz ochrony środowiska.

CH Złote Tarasy oddadzą do dyspozycji klientów 2 stacje szybkiego ładowania, umiejscowione na poziomie -3 parkingu podziemnego. Systemy ładujące to rozwiązania pozwalające na szybkie zaopatrywanie w energię wszelkiego rodzaju pojazdów niezależnie od standardu: CHAdeMO, CCS czy AC Typ-2. Ponadto, ich zaletą jest łatwość obsługi – wystarczy wybrać opcję zgodną z własnym autem i podłączyć stację ładowania. Tego typu rozwiązanie jest kolejnym, które zostało zaimplementowane w centrum handlowym, w celu ochrony środowiska naturalnego.

Foto: Pixabay

Kategoria: 

Podobne artykuły

Blisko 15 popularnych marek przedłużyło w ostatnim kwartale umowy najmu z Galerią SFERA. Największe centrum handlowe Podbeskidzia zyskało także nowych najemców. Na parkingu galerii pojawiła się pierwsza w regionie, bezpłatna stacja ładowania samochodów elektrycznych.

Stacje ładowania samochodów elektrycznych już niedługo staną przy sklepach spożywczych Intermarché. Sieć planuje otwarcie pierwszych ładowarek w Ostródzie, Grajewie oraz Knurowie. W ten sposób Grupa Muszkieterów, w skład której wchodzą sklepy Intermarché i Bricomarché, działa na rzecz rozwoju transportu elektrycznego, rozszerzając ofertę dla zmotoryzowanych nie tylko o stacje paliw, ale także ładowarki.

X