Jesteś tutaj

Centrum handlowe Plac Unii z nowym najemcą

Do grona najemców centrum handlowego Plac Unii dołącza sieć juice barów – Palm Smoothie Bar. Koncept tej marki jest pierwszym punktem w Warszawie.

Plac Unii to jedno z najnowocześniejszych miejsc handlowo-usługowych w Polsce. Zlokalizowane jest na warszawskim Mokotowie u zbiegu ulic Puławskiej, Boya Żeleńskiego i Waryńskiego. Centrum handlowe ma 3 kondygnacje i znajduje się w nim ponad 70 najemców, w skład których wchodzą m.in.: Empik, Hebe czy Douglas. Na terenie obiektu do dyspozycji klientów są także Calypso Fitness, przyjazne kawiarnie i punkty gastronomiczne oraz delikatesy SuperSam.

Od 17 sierpnia w ofercie usług centrum pojawia się także Palm Smoothie Bar. To punkt, w którym klienci centrum będą mogli spróbować owocowo-warzywnych koktajli i soków, stworzonych na bazie naturalnych składników.

– Cieszymy się, że kolejny najemca dołącza do Placu Unii. To dla nas bardzo istotne, aby zapewniać odwiedzającym centrum zróżnicowaną ofertę usługową, w tym także tą, gastronomiczną. Warto zaznaczyć, iż oferta Palm Smoothie Bar skupia się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów, co jest spójne z wizerunkiem, który prezentujemy. Stawiamy bowiem na dostarczanie usług, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów – mówi Magdalena Socorro-Czerwińska, dyrektor Placu Unii.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Grupa Atrium, będąca właścicielem, zarządcą i deweloperem centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej, nabyła za kwotę 301,5 mln euro centrum handlowe Wars Sawa Junior. Finalizacja transakcji przewidywana jest na IV kwartał br.

Posnania została uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem ICSC VIVA (Vision, Innovation, Value, Achievement) Best-of-the-Best Awards za kampanię otwarcia. Wydarzenie znalazło się wśród 7 najlepszych projektów marketingowych branży retail na całym świecie.

X