Jesteś tutaj

Centrum handlowe Plac Unii z nowym najemcą

Do grona najemców centrum handlowego Plac Unii dołącza sieć juice barów – Palm Smoothie Bar. Koncept tej marki jest pierwszym punktem w Warszawie.

Plac Unii to jedno z najnowocześniejszych miejsc handlowo-usługowych w Polsce. Zlokalizowane jest na warszawskim Mokotowie u zbiegu ulic Puławskiej, Boya Żeleńskiego i Waryńskiego. Centrum handlowe ma 3 kondygnacje i znajduje się w nim ponad 70 najemców, w skład których wchodzą m.in.: Empik, Hebe czy Douglas. Na terenie obiektu do dyspozycji klientów są także Calypso Fitness, przyjazne kawiarnie i punkty gastronomiczne oraz delikatesy SuperSam.

Od 17 sierpnia w ofercie usług centrum pojawia się także Palm Smoothie Bar. To punkt, w którym klienci centrum będą mogli spróbować owocowo-warzywnych koktajli i soków, stworzonych na bazie naturalnych składników.

– Cieszymy się, że kolejny najemca dołącza do Placu Unii. To dla nas bardzo istotne, aby zapewniać odwiedzającym centrum zróżnicowaną ofertę usługową, w tym także tą, gastronomiczną. Warto zaznaczyć, iż oferta Palm Smoothie Bar skupia się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów, co jest spójne z wizerunkiem, który prezentujemy. Stawiamy bowiem na dostarczanie usług, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów – mówi Magdalena Socorro-Czerwińska, dyrektor Placu Unii.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Należące do EPP centra handlowe Galeria Veneda w Łomży oraz Galeria Twierdza w Zamościu otrzymały certyfikaty miejsca przyjaznego rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo. Wraz z będącym własnością EPP centrum Galeria Echo w Kielcach są one obecnie jedynymi obiektami handlowymi w Polsce z wyróżnieniem za przygotowanie udogodnień dla miłośników dwóch kółek.

EPP, największy właściciel i operator galerii handlowych w Polsce, osiągnął na koniec trzeciego kwartału br. wzrost przychodów netto o 37 % rok do roku, do poziomu 102,2 mln euro. W omawianym kwartale spółka sfinalizowała transakcję przejęcia centrum handlowego King’s Cross Marcelin w Poznaniu.

X

Przeczytaj również