Jesteś tutaj

Advertisement

Carrefour wspiera znane biegi w Krakowie

W najbliższą niedzielę, 14 października wystartują w Krakowie dwa popularne biegi: 5. PZU Cracovia Półmaraton Królewski oraz „5 dla Niepodległej”. Podczas obu wydarzeń Carrefour Polska będzie aktywnie promował zdrowy styl życia oraz zachęcał mieszkańców Krakowa do świętowania przypadającej w tym roku 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Carrefour od kilku lat angażuje się w duże wydarzenia sportowe, maratony i imprezy biegowe w różnych miastach w Polsce, by zachęcać klientów, pracowników oraz wszystkich Polaków do aktywności fizycznej i zmiany trybu życia na zdrowszy. W tym roku firma po raz trzeci wspiera Cracovia Półmaraton Królewski oraz została partnerem głównym „5 dla Niepodległej” – biegu organizowanego z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

– Promowanie zdrowia i zachęcanie Polaków do aktywnego spędzania czasu jest dla nas bardzo ważne. Już od kilku lat realizujemy konkretne działania edukacyjne i sportowe, by Carrefour kojarzył się Polakom ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Dlatego też po raz kolejny zdecydowaliśmy się na wsparcie biegów w Krakowie – mówi Robert Noceń, Sekretarz Generalny Carrefour Polska. – Nasze zaangażowanie w tegoroczne imprezy ma jeszcze jeden, bardzo ważny wymiar. Poprzez wsparcie biegu „5 dla Niepodległej” zapraszamy mieszkańców Krakowa do wspólnego świętowania 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości i aktywnego uczczenia tego wyjątkowego jubileuszu – dodaje Robert Noceń.

Carrefour, 14 października zaproponuje biegaczom i kibicom ciekawe sportowe atrakcje. Na stoisku firmy, które stanie przed wejściem głównym do Tauron Areny Kraków, każdy będzie mógł wziąć udział, m.in. w grze planszowej związanej ze zdrowym stylem życia czy samodzielnie przygotować sok ze świeżych owoców na roweroblenderze, czyli tzw. blender bike’u. Biegaczom i kibicom sieć będzie również serwować gorącą, aromatyczną kawę.

Oprócz wsparcia biegów w Krakowie, w 2018 roku Carrefour Polska włączył się również aktywnie w organizację 4. Gdańsk Maratonu i 10. Półmaratonu Bytomskiego. Ponadto, od dwóch lat Carrefour Polska jest głównym partnerem Tour de Pologne.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Carrefour Polska został sponsorem głównym cyklu wydarzeń kolarskich Roadshow. Najbliższe wydarzenie odbędzie się w weekend 25-26 sierpnia br. w Łodzi, na parkingu przed Centrum Handlowym Carrefour przy ul. Przybyszewskiego. Sport, edukacja i zabawa, wyjątkowe Muzeum Tour de Pologne oraz „weekend zniżek” to główne atrakcje, jakie czekają na odwiedzających.

Carrefour Polska został sponsorem głównym cyklu wydarzeń kolarskich Roadshow. Najbliższe wydarzenie odbędzie się w weekend 30 czerwca-1 lipca br. w Chorzowie, na parkingu przed Galerią AKS. Sport, edukacja i zabawa, wyjątkowe Muzeum Tour de Pologne oraz „weekend zniżek” to główne atrakcje, jakie czekają na odwiedzających.

X