Jesteś tutaj

Carrefour dostarczy kurierem wybrane artykuły na terenie całej Polski

Carrefour dynamicznie rozwija koncept e-grocery. Sieć rozszerzyła zasięg swojego e-sklepu spożywczego zakupycodzienne.carrefour.pl o kolejne miasta województwa śląskiego – Sosnowiec, Chorzów, Czeladź i Siemianowice Śląskie, a za dwa tygodnie uruchomi na terenie całej Polski dostawy kurierskie artykułów niewymagających chłodzenia. Ekspansja e-grocery to wynik konsekwentnie realizowanej przez sieć strategii omnikanałowości.

Po otwarciu e-sklepów spożywczych w Warszawie, Krakowie i Katowicach, sieć zdecydowała o wdrożeniu konceptu w kolejnych miastach województwa śląskiego. W asortymencie 20 tysięcy produktów spożywczych i przemysłowych e-sklepu znajdują się artykuły ze wszystkich kategorii FMCG, w tym także produkty świeże – warzywa, owoce i zioła, pieczywo i wyroby cukiernicze, mięso i wędliny oraz nabiał.

Carrefour zdecydował również o uruchomieniu na terenie całej Polski dostaw kurierskich, realizowanych od poniedziałku do piątku, produktów spożywczych niewymagających chłodzenia. Tym samym Carrefour zapewni swoim klientom, którzy do tej pory nie byli objęci zasięgiem e-grocery sieci, możliwość zamówienia i dostawy wybranych produktów niezależnie od miejsca, w którym mieszkają. Usługa dostępna będzie za 2 tygodnie.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Sklepy Carrefour w całej Polsce dołączyły do akcji Banków Żywności „Podziel się Posiłkiem”. Pod koniec września klienci prawie 80 super- i hipermarketów mogli przekazywać produkty spożywcze na rzecz potrzebujących.

Carrefour Polska, właściciel i zarządca sieci centrów handlowych, podsumował minione miesiące działalności swoich obiektów w całym kraju. W większości galerii, w których zamontowane są liczniki i gromadzone są dane dotyczące odwiedzalności, w 2017 r. odnotowano wyraźny wzrost wskaźnika footfall (year to date).

X