Jesteś tutaj

Bricomarché kształci kierowników sklepów

Troska o stały rozwój zawodowy pracowników i podnoszenie ich kwalifikacji jest jednym z priorytetów Grupy Muszkieterów. Firma organizuje szeroki wachlarz kursów dla pracowników. Są to m.in. szkolenia w ramach projektu Akademia Kierowników, w których wzięło już udział 85 osób z różnych regionów Polski.

Pierwsza edycja szkoleń w ramach projektu Akademia Kierowników, zaplanowanych na 2018 r., zakończyła się w połowie maja, a już w czerwcu wystartowała ich druga odsłona. Bierze w niej udział kolejnych 13 kierowników sklepów Bricomarché.

Akademia Kierowników jest projektem sesji szkoleniowych przeznaczonych dla kierowników sklepów lub kierowników poszczególnych działów Bricomarché, które poruszają najważniejsze aspekty funkcjonowania sklepów oraz nadzorowania pracy zespołu.

Głównym celem Akademii Kierowników jest przekazanie praktycznych umiejętności skutecznego zarządzania personelem – takich, które można wprowadzić w życie zaraz po zakończeniu szkolenia i wykorzystać w celu usprawnienia codziennych kontaktów z pracownikami. Założeniem szkoleń jest ponadto usystematyzowanie wiedzy, którą już posiadają kierownicy sklepów tak, aby mogli ją przekazać swoim podopiecznym.

Dotychczas odbyło się 7 edycji szkoleń dla kierowników, w których wzięło udział 85 osób z różnych rejonów Polski. Jedna z nich miała miejsce w tym roku, a od czerwca do września realizowana jest kolejna odsłona Akademii Kierowników. Kolejne dwie edycje zostały zaplanowane na drugą połowę bieżącego roku.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Grupa Muszkieterów, zarządzająca sieciami Intermarché i Bricomarché, już od 11 lat prowadzi działania na rzecz promocji profilaktyki raka piersi w ramach kampanii „Muszkieterowie dla Polek”.

Sklepy Intermarché i Bricomarché w Ostrowie Wielkopolskim zmieniły lokalizację. Markety są obecnie bardziej nowoczesne, mają większe sale sprzedaży – łącznie o ok. 1500 mkw. – szersze gamy produktów dostępnych dla klientów, a także parking na około 180 miejsc. Sklepy znajdują się obecnie przy ul. Poznańskiej, w bliższej odległości od centrum miasta niż wcześniej.

X