Jesteś tutaj

Brama Mazur szykuje się do otwarcia!

Na terenie Bramy Mazur w Ełku trwają ostatnie przygotowania do otwarcia, które odbędzie się 13 sierpnia br. Największe centrum handlowo-rozrywkowe w regionie finalizuje również proces komercjalizacji – powierzchnia handlowa została wynajęta już w 96%. Obecnie na terenie Bramy Mazur trwają ostatnie prace wykończeniowe w lokalach najemców, a także w częściach wspólnych obiektu. Brama Mazur, która zostanie otwarta 13 sierpnia o godz. 9:00, to pierwszy w Ełku i regionie tego typu kompleks rekreacyjno-handlowy, w skład którego wchodzą dwa niezależne budynki – galeria handlowa oraz kino sieci Planet Cinema. Przed centrum znajduje się także plac rekreacyjny o powierzchni 6000 mkw., z fontanną, sceną letnią oraz miejscem do wypoczynku. Do dyspozycji klientów będzie również podziemny parking na ok. 500 samochodów. Odwiedzający Bramę Mazur będą mogli zrobić zakupy w ok. 65 lokalach, wśród nich z branży FMCG znajdą się supermarket MarcPol oraz drogeria Hebe.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Galeria Malta dołączyła do nielicznego grona galerii handlowych w Polsce, mających certyfikat „zielonego budownictwa”. Poznańskie centrum handlowe uzyskało wysokie noty w procesie certyfikacji Breeam In-Use.

W ubiegłym roku rynek powierzchni handlowych w Polsce urósł o ponad 400 tys. mkw. Ok. 320 tys. mkw. to nowe inwestycje, zaś 80 tys. mkw. powstało po rozbudowie — wynika z danych Colliers International.

X