Jesteś tutaj

Bilety na mecze piłkarskiej reprezentacji od Biedronki

Sieć Biedronka nie zapomina o fanach piłki nożnej. Biedronka jako Oficjalny Sponsor Reprezentacji Polski w tej dyscyplinie przygotowała od 12 sierpnia specjalną kolekcję produktów z wizerunkami piłkarzy. Dodatkowo fani futbolu mogą wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są: bilety na mecz Polska-Macedonia Północna, piłki i koszulka z podpisami reprezentantów Polski. By o nie zawalczyć, trzeba zakupić oficjalny produkt licencyjny PZPN i nagrać filmik prezentujący swoje piłkarskie umiejętności.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Wczoraj został otwarty nowy sklep sieci Biedronka w Warszawie przy placu Konesera 9. Placówka zlokalizowana jest w Centrum Praskim Koneser – kompleksie wielofunkcyjnym, powstałym na terenie dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek.

Wczoraj został otwarty nowy sklep Biedronka w Poznaniu, przy ul. A. Poszwińskiego 2. Placówka odpowiada najnowszym standardom sieci i jest stworzona w koncepcie Biedronka 2.0. Z okazji otwarcia przygotowano dla klientów degustacje produktów oraz liczne atrakcje dla dzieci, w tym gry i zabawy animacyjne.

X