Jesteś tutaj

Biedronka modernizuje kolejne obiekty

Sieć Biedronka otworzyła kolejne dwa sklepy po modernizacji. Placówki w Szczecinie przy al. Piastów oraz w Poznaniu przy ul. Polanka powstały w nowym formacie 2.0, który oznacza zoptymalizowane, bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów.

W sklepie w Szczecinie zostały wydzielone nowe strefy z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami. Oznaczone są też moduły z artykułami promocyjnymi. W sklepie zastosowano zaawansowane, ekologiczne rozwiązania, na przykład: oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze, wykorzystujące gazy przyjazne dla środowiska, takie jak gaz naturalny CO2.

Sala sprzedaży nowo wyremontowanego sklepu w Szczecinie ma 583 mkw. Placówka zatrudnia 16 pracowników, a dla klientów przeznaczono 4 kasy. Sklep dysponuje również parkingiem z 39 miejscami dla zmotoryzowanych klientów, w tym 1 miejscem dla niepełnosprawnych. 

Otwarto także wyremontowany sklep przy ul. Polanka 22 w Poznaniu. Zmodernizowana placówka ma salę sprzedaży o powierzchni ponad 560 mkw. i wygodny parking dla klientów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W poniedziałek 8 kwietnia po południu ruszyło szkolenie dla konsumentów z polubownego rozwiązywania sporów wraz z konkursem. Pierwsze 35 tys. osób, które ukończyło quiz, otrzymało voucher rabatowy o wartości 10 zł. Te działania to efekt decyzji UOKiK w związku z niewłaściwymi procedurami przyjmowania i rozpatrywania reklamacji przez przedsiębiorcę.

Sprzedaż Biedronki w 2013 r. wyniosła 7,7 mld euro, co oznacza wzrost w złotych o 15% rdr. EBITDA Biedronki zwiększyła się w tym czasie o 8,7% do 600 mln euro - podało Jeronimo Martins w prezentacji.

X