Jesteś tutaj

Advertisement

Auchan znika z rynku włoskiego

Francuski dystrybutor ogłosił w środę 31 lipca, że sfinalizował sprzedaż swojej spółki Auchan Retail Italia, która zarządzała siecią ok. 1600 sklepów we wszystkich formatach – hipermarketów, supermarketów i sklepów convenience pod markami Auchan i Simply.

Włoskie sklepy Auchan zatrudniały ok. 18 000 pracowników i działały w ramach sklepów własnych oraz w systemie franczyzowym. To ostatni krok, jaki Auchan wykonał, aby wycofać się z włoskiego rynku detalicznego.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Ceetrus Polska rozpoczął modernizację kolejnego swojego obiektu. Klienci Centrum Handlowego Auchan Gliwice od kwietnia będą mogli korzystać z odnowionych wnętrz, w których znajdą się nowe miejsca do odpoczynku oraz udogodnienia dla rodzin z dziećmi. Po zakończonym remoncie obiekt zyska również nową identyfikację wizualną.

Na początku przyszłego roku rusza drugi etap przebudowy Centrum Handlowego Auchan w Gdańsku. Immochan, inwestor i właściciel centrów handlowych Auchan, planuje otwarcie przebudowanego obiektu w drugiej połowie 2016 r.Na początku przyszłego roku rusza drugi etap przebudowy Centrum Handlowego Auchan w Gdańsku. Immochan, inwestor i właściciel centrów handlowych Auchan, planuje otwarcie przebudowanego obiektu w drugiej połowie 2016 r.

X