Jesteś tutaj

Auchan Bydgoszcz z szybką ładowarką samochodów elektrycznych

Kierowcy samochodów elektrycznych podróżujący na północ Polski mogą już korzystać z szybkiej ładowarki samochodów elektrycznych, zainstalowanej przy Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz. Urządzenie należące do sieci GreenWay, największej w Polsce sieci ładowania, jest dostępne dla zmotoryzowanych przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zapewnia zmotoryzowanym przestronny, bezpłatny i wygodny parking, oferujący ponad 2 tys. miejsc, w tym 40 powiększonych dla osób niepełnosprawnych. Od 14 grudnia odwiedzający Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz mogą również korzystać z szybkiej ładowarki samochodów elektrycznych, działającej w sieci GreenWay.

Ładowarka umożliwia równoczesne ładowanie trzech pojazdów: dwóch prądem stałym (DC) oraz jednego zmiennym (AC). Mogą skorzystać z niej kierowcy pojazdów elektrycznych zgodnych ze standardami: CHAdeMO, CCS oraz AC Type-2, czyli praktycznie wszystkich marek samochodów elektrycznych dostępnych na rynku. Korzystanie ładowarki jest możliwe po zarejestrowaniu się na stronie internetowej www.greenwaypolska.pl. Ładowanie w sieci GreenWay jest odpłatne, a cennik znajduje się na stronie internetowej operatora.

Ładowanie baterii 20-40 kWh na stacji zainstalowanej w Bydgoszczy zajmuje maksymalnie 40 minut. W tym czasie kierowcy mogą zrobić zakupy w jednym z blisko 50 sklepów galerii handlowej, skorzystać z oferty punktów usługowych lub też odpocząć i zjeść posiłek w strefie restauracyjnej.

Ładowarka samochodów elektrycznych przed Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz będzie 9. takim urządzeniem, zainstalowanym przy obiekcie handlowym zarządzanym przez Ceetrus Polska.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Dwa kolejne Centra Handlowe Auchan udostępniają swoim klientom szybkie ładowarki samochodów elektrycznych. Od początku sierpnia urządzenia sieci GreenWay działają na parkingach galerii handlowych w Gliwicach oraz Kołbaskowie koło Szczecina. Obecnie przy obiektach handlowych zarządzanych przez Ceetrus Polska działa 8 ładowarek samochodów elektrycznych.

Bajkowe animacje dla najmłodszych, wiosenno-wielkanocne warsztaty plastyczne, a także pokazy rzeźbienia w owocach czekają w najbliższą sobotę w odświeżonych wnętrzach Centrum Handlowego Auchan Katowice. Z okazji otwarcia odnowionego centrum handlowego klienci mogą również liczyć na różnorodne promocje i rabaty na zakupy.

X