Jesteś tutaj

XIII Targi Franczyzy w Warszawie

Data wydarzenia: 
2015-10-15
Nazwa: 
XIII Targi Franczyza
Organizator: 
Profit System
Adres: 
PKiN Warszawa

Swoje pomysły na biznes zaprezentuje aż 150 firm franczyzowych. Nowych franczyzobiorców będą tu poszukiwać m.in. znane sieci spożywcze, takie jak: Intermarche, Groszek, Delikatesy Centrum czy Carrefour.

Odwiedzający będą mieli do wyboru sieci franczyzowe z kilkunastu branż. Największy apetyt na nowych partnerów biznesowych mają sieci gastronomiczne. O frekwencję zadbali również przedstawiciele, banków, sklepów odzieżowych  czy firm oferujących usługi dla biznesu. Pełna lista wystawców dostępna jest na http://franczyza.pl/lista-wystawcow-2015

Głównym atutem Targów Franczy­za są bezpośrednie spotkania z przy­szłymi partnerami biznesowymi. Przez trzy dni przedsiębiorcy mają okazję przeprowadzić dziesiątki roz­mów, na podstawie których zdecydu­ją o wyborze najlepszego partnera do współpracy.

Targi Franczyzy to okazja do poznania 150 sprawdzonych pomysłów na biznes, ale także do pogłębienia wiedzy na temat prowadzenia własnej firmy. Przez trzy dni targów uczestnicy będą mogli skorzystać z wiedzy ekspertów na forum szkoleniowym. To cykl wykładów prowadzonych przez specjalistów i ludzi biznesu, którzy podpowiadają, czym się kierować przy wyborze pomysłu na biznes i ile można na nim zarobić. Gościem specjalnym Forum Szkoleniowego będzie Jarosław Kuźniar, dziennikarz oraz właściciel biura podróży i portalu Goforworld.com, który opowie jak pasję przekuć w biznes.

XIII Targi Franczyza 2015 odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w dniach 15-17 października w godz. 10.00-17.00 (czwartek, piątek) i w godz. 10.00-15.00 (sobota). www.franczyza.pl

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2015-06-19

Targi Centralne sieci Rabat Detal odbędą się w dniach 19-20 czerwca w Hotelu Gołębiewski w Wiśle pod patronatem Poradnika Handlowca. W sali kongresowej hotelu, ponad 70 wystawców zarówno z branży spożywczej, kosmetyczno-chemicznej, jak również z branży usług dla biznesu zaprezentują swoją ofertę franczyzobiorcom sieci Rabat.

XV Targi Franczyza 2017. Patronat - Poradnik Handlowy
Data wydarzenia: 
2017-10-26

Spotkanie 200 firm franczyzowych z siedmioma tysiącami przedsiębiorców, tak wygądają największe w tej części Europy Targi Franczyzy. 

X